A mi Erzsébetvárosunk


40. A jó, a rossz és a csúf

2013. december 04. - amier

Az Index.hu írta a fészbuk oldalán: A jó: felújították a Thököly utat A rossz: kicsit sokáig tartott A csúf: ahogy átadták, akkora dugó lett rajta, hogy a fal adja a másikat Nagyon úgy néz ki, hogy kissé korán örömködtünk a hét végén, és hirdettük meg a nagy budapesti…

Tovább
süti beállítások módosítása