A mi Erzsébetvárosunk


917. Átadták, megnyitották

2019. június 26. - amier

Ahogy az három napja beharangozódott, hétfő délután ünnepélyesen megnyitották a Dob utca (Dob u. 37-41.) felöl megközelíthető, majdnem egyhektáros területű közparkot az úgynevezett 15-ös tömbben. Az ünnepségen átadták Janikovszky Éva régen ígért szobrát is. (Azt most hagyjuk, hogy az önkormányzat…

Tovább

579. Testületi ülés után 8.

2016. szeptember 17. - amier

Több évnyi totojázás után Erzsébetvárosban végre lehetnek napkollektorok! A hétfői képviselő-testületi ülésen végre arról döntöttünk, amit a szocialista képviselők évek óta javasoltak: telepítsünk alternatív energiatermelő rendszereket közintézményeinkbe, használjuk ki a napenergia lehetőségeit, és…

Tovább
süti beállítások módosítása