A mi Erzsébetvárosunk


492. Bandaharc a városban

2016. január 04. - amier

Nesze nekünk új év, meg új zokni! Kaptunk hozzá rögtön az év elején még egy bandaharcot is. Szombaton ugyanis Orbán egykori barátjának elkezdték lebontani a hirdetőoszlopait. Merthogy az Orbán-Simicska háború egyik csatájaként a Fővárosi Közgyűlés egyoldalúan felmondta a…

Tovább

486. Elmebetegek

2015. december 17. - amier

Egészen elképesztő méreteket öltött mostanra az ú.n. Ákos-ügy: egy nappal azután, hogy az énekessel szerződést bontott a Magyar Telekom, Kovács Zoltán kormányszóvivő közölte az MTI-vel: a kormányt annyira felháborodott a Telekom lépésén, hogy minden minisztériumot és háttérintézményt utasítottak,…

Tovább
süti beállítások módosítása