A mi Erzsébetvárosunk


744. A mi derék Róbertbácsink

2018. január 26. - amier

Örömmel tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy Bajkai úr, a nagy magyar filantróp – miközben fb-bejegyzései szerint szorgosan ismerkedik a kerülettel – most a névvel ellátott tojások után tejet oszt a szegényeknek. Az akciót a héten hirdette meg ez az együttérző, derék ember (meg a fidesz)…

Tovább
süti beállítások módosítása