A mi Erzsébetvárosunk


Kürt utca 8.

2016. október 28. - amier

Az eredetileg itt álló, 1870 körül épült egyemeletes, klasszicista lakóházat 1887-ben Novák Ferenc tervei alapján átalakították. A rossz állapotú épületet 2007-ben az önkormányzat lebontotta, helyén már csak ez az elkerített, üres telek látható... 2015 novemberében a szomszéd ház tűzfalára…

Tovább
süti beállítások módosítása