A mi Erzsébetvárosunk

Véget ért a nyár... [488.]

... és vlget ért a móka mára, zárul Miki mókatára.

2025. szeptember 01. - amier

"Véget ért a móka mára, zárul Miki mókatára."

Véget ért a móka, és véget ért a nyár is, kezdődik a visszaszámlálás a sokak által sorsfordítónak tartott.2026-os o.gy. választásig. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz. Vagy nem. Ágyő!

lev_bucsu.jpg

P.s.: Ja, ma kezdik postázni a tejjel-mézzel folyó kánaáni kis hazánkban a nyugdíjasoknak szánt 30 ezer forintos utalványokat. A 24.hu mutatja mit lehet vásárolni vele…

a Szerk.

 

A bejegyzés trackback címe:

https://mierzsebetvarosunk.blog.hu/api/trackback/id/tr8618939880

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása